Formularz

 

Kontakt Microsoft Azure

Strona główna Opis Azure Cennik Azure Wersja próbna FAQ Kontakt

 

Cennik Microsoft Azure

Platforma Microsoft Azure oferuje trzy główne metody płatności:

Subskrypcje Azure z płatnością zgodnie z rzeczywistym użyciem

Subskrypcje z płatnością zgodnie z rzeczywistym użyciem pozwalają na elastyczny i błyskawiczny zakup usługi Azure. Nie ma w nich minimalnych wartości zakupów czy zobowiązań i w każdej chwili można z nich zrezygnować.
Jednak ta forma zakupu wiąże się z konieczności płatności przy użyciu karty kredytowej (kwota pobierana z karty jest przeliczana z EURO - co wiąże się z dodatkowymi spreadami) a faktura jest wystawiana przez Microsoft Ireland. W związku z tym nabywcy w tej metodzie płatności powinni posiadać EURO NIP.

Zakup tokenów Microsoft Azure

Korzystniejszą finansowo metodą płatności jest zakup tokenów Azure. Są to kredyty w trybie prepaid dostarczane w formie klucza aktywacji usług online.
Wartość jednego tokenu wynosi 84,33€ netto a środki na korzystanie z usług platformy Azure mogą być wykorzystywane w ilościach stanowiących wielokrotność  zakupionych jednostek.
Fakturę w tej metodzie płatności otrzymują Państwo w polskich złotych. Kwota ta jest przeliczana na PLN po kursie średnim NBP z dnia zamówienia tokenów a faktura jest wystawiana przez polskiego dostawcę rozwiązań Microsoft Azure.
Dzięki temu Państwa księgowość nie będzie miała problemu przy księgowaniu faktury oraz unikniecie dodatkowych kosztów operacyjnych w postaci spreadów bankowych.
Kredyty zobowiązań pieniężnych Azure można kupować w dowolnej ilości, jako klucz aktywacji usług online (OSA, Online Service Activation). Kredyty mogą być używane na potrzeby każdej usługi platformy Azure opartej na użyciu przez 12 miesięcy od aktywacji klucza OSA. Opłaty za korzystanie z platformy Azure różnią się w zależności od używanych usług.
Jeśli chcesz zamówić tokeny skontaktuj się z działem wsparcia Microsoft Azure lub wyślij zamówienie na adres azure@eopen.com.pl

Zakup w ramach dużych umów ramowych

Klienci którzy obecie mają duże środowisko lub planują budowę usług w Microsoft Azure, mogą skorzystać ze specjalnej oferty w ramach której podpisywana jest umowa na dostęp do środowiska. W zależności od wielkości zakupu ta metoda jest bardzo opłacalna finansowo dla dużych zamówień gdyż zawiera znaczny rabat cenowy.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z działem wsparcia Microsoft Azure lub wyślij zapytanie na adres azure@eopen.com.pl


Szczegółowe informacje o cenach składników Azure

Wystąpienia obliczeniowe w Azure:

Sieć Web + aplikacje mobilne w Azure:

Dane i magazyn w Azure:

Analiza w Azure:

Sieć Azure:

Integracja hybrydowa w Azure:

Tożsamość + zarządzanie dostępem w Azure:

Multimedia + CDN w Azure:

Usługi dla deweloperów w Azure:

Zarządzanie w Azure:

Prezentacja procesu aktywacji licencji Microsoft Azure Open. Uruchomienie Azure w Open czyli jak aktywować Microsoft Azure.


Copyrights © Integrity Partners 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone, Znaki towarowe, Kontakt  Kontakt Microsoft Azure